| Brand Name: | Dayun |
| Model Number: | BM5G08L |
| MOQ: | 100pcs |
| Price: | 27.14USD |
| Packaging Details: | 186*164*110 |
| Payment Terms: | TT |
| Color | White (custom colors available) |
|---|---|
| Model Number | BM5G07 |
| Battery Capacity | 5000mAh rechargeable |
| Operation Temperature | 10°C to +55°C |
| Camera Resolution | 1280x720P HD |
| Package Size | 186x164x110mm |
Overall Rating
Rating Snapshot
The following is the distribution of all ratingsAll Reviews