| Brand Name: | Dayun Links |
| Model Number: | BM5G06 BM5G16 BM5G26 |
| MOQ: | 10Units |
| Price: | 23.44-43.03USD/Unit |
| Packaging Details: | 186x164x112mm |
| Payment Terms: | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union,MoneyGram |
| Screen Size | 5" IPS LCD |
| Resolution | 1280×720 pixel |
| Spread Spectrum | FHSS |
| Battery | 3050mAh Li-ion 3.8v rechargeable |
| Power Supply | Input:100-240VAC,50-60Hz Output: 5V/12A,Type C |
| Dimensions | 162×86×22 mm |
| Weight | 0.2KG |
| Image Sensor | CMOS |
| Resolution | 1280×720 pixel |
| Night Vision | 15 FT (5m) |
| View Angle | Diagonal 72° |
| Pan/Tilt | 180° left/right, 90° up/45° down |
| Power Supply | 5V/2A |
| Dimensions | 71×71×116 mm |
| Weight | 0.19 KG |
| Brand Name | OEM/ODM |
|---|---|
| Chipset | SONIX RTOS low-power consumption full HD chipset |
| Wireless Transmission | 2.4GHz FHSS, 300m range |
| Audio Transmission | Two-way voice intercom |
| Package Size | 186×164×110 mm |
| Selling Units | Single item |
Overall Rating
Rating Snapshot
The following is the distribution of all ratingsAll Reviews