| Brand Name: | Dayun Links |
| Model Number: | BM5G03 BM5G13 BM5G23 |
| MOQ: | 10units |
| Price: | 23.44-43.03USD/Unit |
| Packaging Details: | 186x164x113mm |
| Payment Terms: | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union,MoneyGram |
| Package Size | 186 x 164 x 110mm |
| Package Weight | 1.5KG |
| Power Supply | DC 5V 2A |
Overall Rating
Rating Snapshot
The following is the distribution of all ratingsAll Reviews