| Brand Name: | Dayun Links |
| Model Number: | BM5G03 BM5G13 BM5G23 |
| MOQ: | 8units |
| Price: | 23.44-43.03USD/Unit |
| Packaging Details: | 186x164x117mm |
| Payment Terms: | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union,MoneyGram |
| LCD Size | 5" IPS LCD |
| Resolution | 1280×720 pixel |
| Wireless Technology | RF 2.4GHz FHSS (300m outdoor range) |
| Battery | 3050mAh Li-ion rechargeable |
| Dimensions | 162 × 86 × 22 mm |
| Weight | 0.2KG |
| Image Sensor | CMOS |
| Resolution | 1280×720 pixel |
| Night Vision | 0Lux (IR on), 15ft (5m) range |
| View Angle | Diagonal 72° |
| Pan/Tilt Range | 180° left/right, 90° up/45° down |
| Dimensions | 71 × 71 × 116 mm |
| Weight | 0.19 KG |
Overall Rating
Rating Snapshot
The following is the distribution of all ratingsAll Reviews