| Brand Name: | Dayun |
| Model Number: | BM5G08L |
| MOQ: | 20pcs |
| Price: | 27.34USD |
| Packaging Details: | 186*164*110 |
| Payment Terms: | TT |
| Screen Size | 5 Inches |
|---|---|
| Lullabies | 5 Preloaded |
| Battery Capacity | 5000mAh |
| Night Vision Range | 5m |
| Wireless Range | 1000 Feet |
| Operating Temperature | -20°C to +60°C |
Overall Rating
Rating Snapshot
The following is the distribution of all ratingsAll Reviews