| Brand Name: | Dayun |
| Model Number: | BM5G07 |
| MOQ: | 50pcs |
| Price: | 40.87usd/pcs |
| Packaging Details: | 186*164*110 |
| Payment Terms: | TT,D/P |
| Attribute | Value |
|---|---|
| Warranty | 1 Year |
| Single Gross Weight | 1.5KG |
| Communication Interface | Wifi |
| Power Supply | DC 5V 2A |
| Weight | 0.85kg |
| IR Night Vision | 940nm LED |
| Alarm Mode | Voice Detection |
| Color | White, Can Customize Color |
| Resolution | 720p HD |
| Alarm Mode | Voice Detection |
| Lullabies | 5pcs |
| Operation | No WiFi Needed And No App |
| Battery | 5000mAh Rechargeable |
| Operation Temperature | 10º ~+55℃/F |
Overall Rating
Rating Snapshot
The following is the distribution of all ratingsAll Reviews