| Brand Name: | Dayun |
| Model Number: | BM5G08L |
| MOQ: | 3pcs |
| Price: | 25.97usd/pcs |
| Packaging Details: | 186*164*110mm |
| Payment Terms: | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union,MoneyGram |
| Attribute | Specification |
|---|---|
| Model Number | BM5G08L |
| Wireless Transmission | 2.4GHz FHSS (300m range) |
| Battery Life | Up to 8 hours |
| Working Current | 180mA(max) |
| Weight | 0.85kg |
| Camera Expandability | Supports up to 4 cameras |
Overall Rating
Rating Snapshot
The following is the distribution of all ratingsAll Reviews