| Brand Name: | Dayun Links |
| Model Number: | BM5G05 BM5G15 BM5G25 |
| MOQ: | 10units |
| Price: | 23.44-43.03USD/Unit |
| Packaging Details: | 186*164*110mm |
| Payment Terms: | T/T,Western Union,MoneyGram,L/C,D/A,D/P |
| LCD Size | 5" IPS LCD |
| Resolution | 1280 x 720 pixel |
| Spread Spectrum | FHSS |
| Battery | 3050mAh Li-ion 3.8v rechargeable |
| Dimensions | 162 x 86 x 22 mm |
| Weight | 0.2KG |
| Image Sensor | CMOS |
| Resolution | 1280x720 pxl |
| Night Vision | 0Lux (IR on), 15 FT (5m) distance |
| View Angle | Diagonal 72° |
| Pan/Tilt Range | 180° left/right, 90° up, 45° down |
| Dimensions | 71 x 71 x 116 mm |
| Weight | 0.19 KG |
Overall Rating
Rating Snapshot
The following is the distribution of all ratingsAll Reviews