| Brand Name: | Dayun Links |
| Model Number: | BM5G04 BM5G14 BM5G24 |
| MOQ: | 15units |
| Price: | 23.44-43.03USD/Unit |
| Packaging Details: | 186x164x124mm |
| Payment Terms: | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union,MoneyGram |
| Attribute | Value |
|---|---|
| Brand Name | OEM/ODM |
| Power Source | Rechargeable Battery |
| Wireless Range | 300m outdoor, 30-50m indoor |
| Package Size | 186x164x110mm |
| Weight | Monitor: 0.2kg, Camera: 0.19kg |
Overall Rating
Rating Snapshot
The following is the distribution of all ratingsAll Reviews