| Brand Name: | Dayun Links |
| Model Number: | BM5G05 BM5G15 BM5G25 |
| MOQ: | 9units |
| Price: | 23.44-43.03USD/Unit |
| Packaging Details: | 186x164x122mm |
| Payment Terms: | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union,MoneyGram |
| Attribute | Value |
|---|---|
| Screen Size | 5 inch |
| Resolution | 720P, 1080P, 2K, 960P, 2MP, 3MP, 4K |
| Wireless Technology | RF 2.4GHz FHSS (300m range) |
| Night Vision | 5m with IR-CUT automatic switching |
| Power Source | Rechargeable 5000mAh Battery |
| Package Size | 186x164x110mm |
Overall Rating
Rating Snapshot
The following is the distribution of all ratingsAll Reviews