| Brand Name: | Dayun Links |
| Model Number: | BM5G08L |
| MOQ: | 10units |
| Price: | 27.36USD/Unit |
| Packaging Details: | 186x164x116mm |
| Payment Terms: | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union,MoneyGram |
| Screen Size | 5" IPS LCD |
|---|---|
| Resolution | 1280×720 pixels |
| Battery | 5000mAh Li-ion |
| Operating Time | Up to 23 hours (VOX mode) |
| Wireless Range | 300m outdoor, 30-50m indoor |
| Dimensions | 162×86×22 mm |
| Weight | 0.2KG |
| Sensor | CMOS |
|---|---|
| Resolution | 1280×720 pixels |
| Night Vision | 5m (IR-CUT automatic) |
| View Angle | Diagonal 72° |
| Pan/Tilt | 360° pan, 90° up/45° down tilt |
| Dimensions | 71×71×116 mm |
| Weight | 0.19KG |
Overall Rating
Rating Snapshot
The following is the distribution of all ratingsAll Reviews