| Brand Name: | Dayun |
| Model Number: | BM5G08L |
| MOQ: | 6pcs |
| Price: | 25.99usd |
| Packaging Details: | color box ,186*164*110mm |
| Payment Terms: | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union,MoneyGram |
| Specification | Detail |
|---|---|
| Working Current | 180mA (max) |
| IR Range | 5m |
| Transmission Range | 300m line-of-sight |
| Battery Life | Up to 8 hours |
| Wireless Technology | 2.4GHz FHSS (300m/1000ft range) |
| Additional Features | Lullabies, Two-Way Audio, Temperature Display |
Overall Rating
Rating Snapshot
The following is the distribution of all ratingsAll Reviews