| Brand Name: | Dayun Links |
| Model Number: | BM303 |
| MOQ: | 8unit |
| Price: | 22.21-25.90USD/UNIT |
| Packaging Details: | 144*112*138mm |
| Payment Terms: | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union,MoneyGram |
| Attribute | Specification |
|---|---|
| Camera Resolution | 640×480P |
| Field of View | 60° (horizontal) |
| Night Vision | >5 lux (IR OFF) / <2 lux (IR ON) |
| Video Resolution | 640×480P at 15fps (max) |
| Wireless Transmission | RF2.4GHz FHSS |
| Audio Transmission | Two-way voice intercom (Half Duplex) |
| Monitor Size | 3.2" color LCD (320×240P) |
| Battery | 1500mAh lithium battery |
| Working Temperature | 10°C to +55°C |
| Dimensions | 120×71×18mm (unit) |
| Weight | 180g (unit), 0.6kg (package) |
Overall Rating
Rating Snapshot
The following is the distribution of all ratingsAll Reviews