| Brand Name: | Dayun Links |
| Model Number: | BM301 |
| MOQ: | 9unit |
| Price: | 22.21-25.90USD/UNIT |
| Packaging Details: | 144*112*139mm |
| Payment Terms: | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union,MoneyGram |
| Attribute | Value |
|---|---|
| Camera Resolution | 640×480P |
| Field of View | 60° (horizontal) |
| Night Vision | >5 lux (IR OFF) / <2 lux (IR ON) |
| IR Range | 3-5 meters |
| Video Resolution | 640×480P at 15fps (max) |
| Wireless Transmission | RF2.4GHz FHSS (300m range in open space) |
| Power Supply | 5V 1A |
| Battery Capacity | 1500mAh lithium battery |
| Working Temperature | 10°C to +55°C |
| Dimensions | 120×71×18mm |
| Weight | 180g |
Overall Rating
Rating Snapshot
The following is the distribution of all ratingsAll Reviews