| Brand Name: | Dayun Links |
| Model Number: | BM303 |
| MOQ: | 7unit |
| Price: | 22.21-25.90USD/UNIT |
| Packaging Details: | 144*112*137mm |
| Payment Terms: | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union,MoneyGram |
| Attribute | Value |
|---|---|
| Camera resolution | 640*480P |
| Field of viewing angle | 60° (horizontal) |
| Night Vision | >5(IR OFF)/<2(IR ON) |
| IR Range | 3~5m |
| Video Resolution | 640 x 480P/15fps (max) |
| Audio Compression | PCM |
| Audio Transmission | Two-way voice intercom (Half Duplex) |
| Sound Sensitivity | -47dBm |
| Alarm Mode | Sound detection |
| Wireless Transmission | RF2.4GHz FHSS |
| Transmission Range | 300m in the sight |
| Power Supply | 5V 1A |
| Working current | 450mA(max) |
| Weight | 180G |
| Pixel | 320*240P |
| Lithium battery | 1500mAh |
| Size | 120*71*18(mm) |
| Working Temperature | 10º ~+55º |
| Storage Temperature | -20º ~+60º |
Overall Rating
Rating Snapshot
The following is the distribution of all ratingsAll Reviews