| Brand Name: | Dayun Links |
| Model Number: | BM201 |
| MOQ: | 10units |
| Price: | 45.65-54.68USD/UNIT |
| Packaging Details: | 154x147x91mm |
| Payment Terms: | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union,MoneyGram |
| Special Features | Night Vision, Two-way Audio, Motion Detection |
| Power Source | Power Adapter (5V 1A) |
| Screen Size | 2.8-inch LCD |
| Material | ABS & Plastic |
| Camera Resolution | 640×480P |
| Viewing Angle | 60° |
| Night Vision Range | 5m IR range |
| Video Resolution | 480 × 272P at 15fps (max) |
| Audio Transmission | Two-way voice intercom (Half Duplex) |
| Alarm Mode | Voice detection |
| Dimensions | 117.36 × 57.21 × 70mm |
| Weight | 172g |
| Operating Temperature | 10°C to +55°C |
Overall Rating
Rating Snapshot
The following is the distribution of all ratingsAll Reviews