| Brand Name: | Dayun Links |
| Model Number: | BM201 |
| MOQ: | 10units |
| Price: | 45.65-54.68USD/UNIT |
| Packaging Details: | 153x147x90mm |
| Payment Terms: | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union,MoneyGram |
| Attribute | Specification |
|---|---|
| Screen Size | 2.8-inch LCD |
| Resolution | 480P (640×480) |
| Field of View | 60° |
| Night Vision | >5(LED OFF)/<2(LED ON) |
| IR Range | 5m |
| Video Frame Rate | 15fps (max) |
| Audio Transmission | Two-way voice intercom (Half Duplex) |
| Sound Sensitivity | -35dBm |
| Transmission Range | 300m line of sight |
| Power Supply | 5V 1A (Type-C interface) |
| Weight | 172g |
| Operating Temperature | 10°C to +55°C |
Overall Rating
Rating Snapshot
The following is the distribution of all ratingsAll Reviews