| Brand Name: | Dayun Links |
| Model Number: | BM201 |
| MOQ: | 10units |
| Price: | 45.65-54.68USD/UNIT |
| Packaging Details: | 153x148x90mm |
| Payment Terms: | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union,MoneyGram |
| Attribute | Specification |
|---|---|
| Special Features | Night Vision, Two-way Audio, Motion Detection |
| Power Source | Power Adapter (5V 1A) |
| Screen Resolution | 480P (640×480) |
| Screen Size | 2.8-inch LCD |
| Construction Material | ABS & Plastic |
| Viewing Angle | 60° |
| Night Vision | >5(LED OFF)/<2(LED ON) |
| IR Range | 5m |
| Video Resolution | 480×272P/15fps(max) |
| Audio Transmission | Two-way voice intercom (Half Duplex) |
| Sound Sensitivity | -35dBm |
| Dimensions | 117.36×57.21×70mm |
| Weight | 172g |
Overall Rating
Rating Snapshot
The following is the distribution of all ratingsAll Reviews