18 Saate Kadar Pil Ömrü Kablosuz Bebek Ses Koruyucu Ninniler Çalma Güvenli Bebek Bakımı İzleme Çözümü
| Marka Adı: | Dayun |
| Model Numarası: | ABM01 |
| Adedi: | 60pcs |
| Fiyat: | 14.51usd |
| Paketleme Ayrıntıları: | Gift Box 122x70x102mm |
| Ödeme Şartları: | TT |
Ayrıntılı Bilgiler
Sertifika:
CE, RoHS, FCC; UN38.3, MSDS, IEC62133, PSE, UL ,BSCI
Cihaz Ağırlığı:
75g
Taşınabilirlik:
Kompakt ve hafif
Gece Işığı:
Dahili Yumuşak Gece Lambası
Çalışma akımı:
180ma (maks)
İşlemci:
HR1920A
Görüntülemek:
Ebeveyn Ünitesindeki LCD Ekran
Ek Özellikler:
Ninni Çalma, Sessiz Modu
Sıcaklık Sensörü:
Evet, Oda Sıcaklığı İzleme
Delivery Time:
1-7 Days
Supply Ability:
200k Pcs /month
Vurgulamak:
ninnili kablosuz bebek telsizi
,18 saatlik pile sahip bebek ses koruyucu
,güvenli bebek izleme çözümü
Ürün Tanımı
Batarya ömrü 18 saate kadar Kablosuz Bebek Ses Koruyucusu
Ürün Genel Görünümü
Kablosuz Bebek Ses Koruyucusu, ebeveynlere çocuklarını dikkatle dinlerken huzur sağlamak için tasarlanmış bir cihaz.Bu monitör kristal gibi net bir ses kalitesi sağlar.Bu, bebeğinizin sesinin her zaman duyulabilmesini sağlayarak arka plan seslerini etkili bir şekilde azaltır.
Temel Özellikler
- Açık ses iletimi için en fazla 20 metrelik çalışma menzili
- Basit bir durum görüntülemesi için ana birimdeki LCD ekranı
- Depolama sıcaklık aralığı: dayanıklılık için -20oC - +60oC/F
- Şık beyaz, modern tasarım
- Verimli performans için HR1920A CPU tarafından çalıştırılır
- Güvenli ve müdahalesiz kablosuz bağlantı
- Kompakt ve hafif, sadece 75 gram
- Gürültü kesme teknolojisiyle kristal açık ses
![]()
| Cihaz Ağırlığı | 75 g |
| Ses kalitesi | Açık, Gürültü Engelleyici |
| Görüntüle | Ana Birimdeki LCD Ekranı |
| Konuşmacı | 40mm 4Ω 3W |
| Çalışma akımı | 180mA (max) |
| Çalışma sıcaklığı | 10o ~ +55°C/F |
| Ek Özellikler | Yatak şarkıları oynatma, sessiz mod |
| CPU | HR1920A |
| Sıcaklık sensörü | Evet, oda sıcaklığını izlemek |
| Gece Işığı | Dahili Yumuşak Gece Işığı |
Başvurular
Dayun ABM01 Kablosuz Bebek Ses Koruyucusu ev ortamları, çocuk bakım tesisleri ve kreş merkezleri için idealdir.İki yönlü sesli interkom ve net ses iletimi, ebeveynlerin ve bakıcıların diğer görevlere katılırken bebekleri izlemelerine olanak tanırGüvenlik ve acil bakım sağlar.
![]()
Model:Dayun ABM01
Kaynağı:Çin
Sertifikalar:CE, RoHS, FCC, UN38.3, MSDS, IEC62133, PSE, UL, BSCI
En az sipariş:60 adet
Fiyat:Birim başına 14,51 dolar
Teslimat:1-7 gün
Ödeme:TT (Telegrafik Transfer)
Kaynağı:Çin
Sertifikalar:CE, RoHS, FCC, UN38.3, MSDS, IEC62133, PSE, UL, BSCI
En az sipariş:60 adet
Fiyat:Birim başına 14,51 dolar
Teslimat:1-7 gün
Ödeme:TT (Telegrafik Transfer)
Sıkça Sorulan Sorular
Bu sesli bebek monitörünün markası ve model numarası nedir?
Sesli Bebek Monitörü Dayun markası ve model numarası ABM01'dir.
Dayun ABM01 Sesli Bebek Monitörü nerede üretiliyor?
Dayun ABM01 Sesli Bebek Monitörü Çin'de yapılmıştır.
Dayun ABM01 Sesli Bebek Monitörü hangi sertifikalara sahiptir?
Bu ürün CE, RoHS, FCC, UN38 sertifikalı.3, MSDS, IEC62133, PSE, UL ve BSCI.