| Brand Name: | Dayun |
| Model Number: | ABM01 |
| MOQ: | 60pcs |
| Price: | 14.51usd |
| Packaging Details: | Gift Box 122x70x102mm |
| Payment Terms: | TT |
![]()
| Device Weight | 75g |
| Audio Quality | Clear, Noise-cancelling |
| Display | LCD Screen On Parent Unit |
| Speaker | 40mm 4Ω 3W |
| Working Current | 180mA (max) |
| Working Temperature | 10º ~ +55℃/F |
| Additional Features | Lullabies Playback, Mute Mode |
| CPU | HR1920A |
| Temperature Sensor | Yes, Room Temperature Monitoring |
| Night Light | Built-in Soft Night Light |
![]()
Overall Rating
Rating Snapshot
The following is the distribution of all ratingsAll Reviews