| Brand Name: | Dayun |
| Model Number: | ABM01 |
| MOQ: | 60pcs |
| Price: | 14.51usd |
| Packaging Details: | Gift Box 122x70x102mm |
| Payment Terms: | TT |
| Audio Quality | Clear, Noise-cancelling |
| Color | White |
| Speaker | 40mm 4Ω 3W |
| Monitoring Distance | 20m (max) |
| Display | LCD Screen On Parent Unit |
| Battery Life | Up To 18 Hours |
| Working Current | 180mA (max) |
| Device Weight | 75G |
| Storage Temperature | -20º to +60ºC |
![]()
![]()
Overall Rating
Rating Snapshot
The following is the distribution of all ratingsAll Reviews