| Brand Name: | Dayun |
| Model Number: | ABM01 |
| MOQ: | 60pcs |
| Price: | 14.51usd |
| Packaging Details: | Gift Box 122x70x102mm |
| Payment Terms: | TT |
![]()
| Parameter | Specification |
|---|---|
| Working Current | 180mA (max) |
| Audio Transmission | Two-way Voice Intercom (Half Duplex) |
| Battery Life | Up to 18 Hours |
| Maximum Distance | 20 meters |
| CPU | HR1920A |
| Speaker | 40mm 4Ω 3W |
| Storage Temperature | -20º ~ +60℃ |
| Audio Quality | Clear, Noise-cancelling |
![]()
![]()
Overall Rating
Rating Snapshot
The following is the distribution of all ratingsAll Reviews