| Brand Name: | Dayun |
| Model Number: | ABM01 |
| MOQ: | 60pcs |
| Price: | 14.51usd |
| Packaging Details: | Gift Box 122x70x102mm |
| Payment Terms: | TT |
![]()
| Parameter | Specification |
|---|---|
| Working Current | 180mA (max) |
| Audio Quality | Clear, Noise-cancelling |
| Battery Life | Up To 18 Hours |
| Speaker | 40mm 4Ω 3W |
| Portability | Compact And Lightweight |
| Night Light | Built-in Soft Night Light |
| Audio Transmission | Two-way Voice Intercom (Half Duplex) |
| CPU | HR1920A |
| Working Temperature | 10º ~ +55℃ / F |
| Storage Temperature | -20º ~ +60℃ / F |
![]()
![]()
Overall Rating
Rating Snapshot
The following is the distribution of all ratingsAll Reviews