| Brand Name: | Dayun |
| Model Number: | ABM01 |
| MOQ: | 60pcs |
| Price: | 14.51usd |
| Packaging Details: | Gift Box 122x70x102mm |
| Payment Terms: | TT |
| CPU | HR1920A |
|---|---|
| Maximum Range | 20 meters |
| Working Temperature | 10º to +55℃/F |
| Device Weight | 75G |
| Display | LCD Screen on Parent Unit |
| Audio Transmission | Two-way Voice Intercom (Half Duplex) |
| Temperature Sensor | Yes, Room Temperature Monitoring |
| Battery Life | Up to 18 Hours |
| Speaker | 40mm 4Ω 3W |
![]()
![]()
Overall Rating
Rating Snapshot
The following is the distribution of all ratingsAll Reviews