| Brand Name: | Dayun |
| Model Number: | BM5R11W |
| MOQ: | 3pcs |
| Price: | $35.91 |
| Packaging Details: | Color Box 186x164x110mm |
| Payment Terms: | TT,LC |
| Model No | BM5R59 |
|---|---|
| Dimensions | 3.5 X 2.5 X 2 Inches |
| Material | ABS+Plastic |
| Weight | 0.85kg |
| Battery Life | Up To 8 Hours |
| Zoom | X2 Or X4 |
| Night Vision | Yes |
| Connectivity | Wi-Fi |
| Alerts | Push Notifications And Email Alerts |
| Eco Mode | Support |
Overall Rating
Rating Snapshot
The following is the distribution of all ratingsAll Reviews