| Brand Name: | Dayun Links |
| Model Number: | BM5517 |
| MOQ: | 20unit |
| Price: | 45.65-63.32USD/UNIT |
| Packaging Details: | 188x165x110mm |
| Payment Terms: | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union,MoneyGram |
| Attribute | Specification |
|---|---|
| Screen Size | 5.5 inch |
| Resolution | 1080P (1920×1080) / 720P (1280×720) at 25fps |
| Image Sensor | 1/3-inch CMOS (1080P) / 1/4-inch CMOS (720P) |
| Transmission | RF 2.4GHz FHSS (700-900ft/210-270m range) |
| Rotation Angle | 340° pan / 90° tilt |
| Power Supply | DC 5V 2A (includes 2 USB-C cables and adapters) |
| Weight | 0.9kg |
Overall Rating
Rating Snapshot
The following is the distribution of all ratingsAll Reviews