| Brand Name: | Dayun Links |
| Model Number: | BM5517 |
| MOQ: | 12unit |
| Price: | 45.65-63.32USD/UNIT |
| Packaging Details: | 187x165x110mm |
| Payment Terms: | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union,MoneyGram |
| Attribute | Value |
|---|---|
| Screen Size | 5.5 inch |
| Image Sensor | 1080P 1/3-inch CMOS / 720P 1/4-inch CMOS |
| Camera Resolution | 1920×1080P / 1280×720P, real 25fps |
| Transmission Distance | 700-900 ft (210m-270m) outdoor, 40-60m indoor |
| Communication Interface | RF 2.4GHz FHSS |
| Power Supply | DC 5V 2A |
| Weight | 0.9KG |
Overall Rating
Rating Snapshot
The following is the distribution of all ratingsAll Reviews