| Brand Name: | Dayun Links |
| Model Number: | BM5J02 BM5J12 BM5J22 |
| MOQ: | 16unit |
| Price: | 34.55-43.03USD/UNIT |
| Packaging Details: | 186x166x110mm |
| Payment Terms: | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union,MoneyGram |
| Attribute | Value |
|---|---|
| Special Features | PAN-TILT, NIGHT VISION, Two-way Audio, Sound Detection, motion detection, Built-in Lullabies, Feeding reminder, Temperature Alarm, Split-screen Viewing, 5000mAh Battery |
| Communication Interface | RF 2.4GHz FHSS |
| Resolution | 1080P, 2MP, 2k, 960P, 3MP, 4K, 720P |
| Screen Size | 5.5 inch |
| Brand Name | OEM/ODM |
| Chipset | SONIX RTOS low-power consumption full HD chipset |
| Camera resolution | 1920X1080P / 1280X720P, real 25fps |
| Transmission distance | 2.4GHz FHSS /700 ~ 900 ft (210m ~ 270m), antenna inside |
| Support | half-duplex two-way voice real-time transmission |
| IR Lights | 940nm infrared light,Night vision up to 5m |
| Alarm mode | sound detection/temperature/video loss/feeding wake-up/low battery |
| Power supply | DC 5V 2A |
| Selling Units | Single item |
| Single package size | 186x164x110mm |
Overall Rating
Rating Snapshot
The following is the distribution of all ratingsAll Reviews