| Brand Name: | Dayun Links |
| Model Number: | BM5506 BM5516 BM5526 |
| MOQ: | 10unit |
| Price: | 45.65-63.32USD/UNIT |
| Packaging Details: | 186x165x110mm |
| Payment Terms: | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union,MoneyGram |
| Attribute | Value |
|---|---|
| Screen Size | 5.5 inch |
| Resolution | 1080P, 2MP, 2K, 960P, 3MP, 4K, 720P |
| Image Sensor | 1080P 1/3-inch CMOS / 720P 1/4-inch CMOS |
| Transmission Distance | 700-900 ft (210m-270m) |
| Power Supply | DC 5V 2A |
| Dimensions | 186x164x110mm |
| Weight | 0.9KG |
Overall Rating
Rating Snapshot
The following is the distribution of all ratingsAll Reviews