| Brand Name: | Dayun Links |
| Model Number: | BM5505 |
| MOQ: | 8units |
| Price: | 45.65-63.32USD/UNIT |
| Packaging Details: | 186x164x116mm |
| Payment Terms: | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union,MoneyGram |
| Special Features | Music Player, NIGHT VISION, Two-way Audio |
|---|---|
| Battery | 5000mAh rechargeable Battery |
| Display | 5.5" 720P HD LCD Screen (1280X720) |
| Chipset | SONIX RTOS low-power consumption full HD chipset |
| Image Sensor | 1080P 1/3-inch CMOS / 720P 1/4-inch CMOS |
| Camera Resolution | 1920X1080 / 1280X720, real 25fps |
| IR Lights | 940nm invisible IR lights, up to 5m |
| Alarm Modes | Temperature alarm/video loss/feeding wake-up/low battery |
| Lullabies | Built-in 5 Lullabies |
| Selling Units | Single item |
Overall Rating
Rating Snapshot
The following is the distribution of all ratingsAll Reviews