| Brand Name: | Dayun Links |
| Model Number: | BM5503 BM5513 BM5523 |
| MOQ: | 6units |
| Price: | 45.65-63.32USD/UNIT |
| Packaging Details: | 186x164x112mm |
| Payment Terms: | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union,MoneyGram |
| Attribute | Value |
|---|---|
| Special Features | Music Player, Night Vision, Two-way Audio |
| Chipset | SONIX RTOS low-power consumption full HD chipset |
| Image Sensor | 1080P 1/3-inch CMOS / 720P 1/4-inch CMOS |
| Transmission Distance | 700-900 ft (210m-270m) outdoors, 40-60m indoors |
| IR Lights | 940nm invisible IR lights, up to 5m range |
| Selling Units | Single item |
Overall Rating
Rating Snapshot
The following is the distribution of all ratingsAll Reviews