| Brand Name: | Dayun Links |
| Model Number: | BM5J03 BM5J13 BM5J23 |
| MOQ: | 5units |
| Price: | 34.55-43.03USD/UNIT |
| Packaging Details: | 186x164x111mm |
| Payment Terms: | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union,MoneyGram |
| Display | 5.5" 720P HD LCD Screen (1280×720) |
|---|---|
| Camera Resolution | 1920×1080 / 1280×720 at 25fps |
| Image Sensor | 1080P 1/3-inch CMOS / 720P 1/4-inch CMOS |
| Chipset | SONIX RTOS low-power consumption full HD chipset |
| Transmission | 2.4GHz FHSS (700-900 ft/210-270m range) |
| Battery | 5000mAh rechargeable |
| Weight | 1.5KG |
Overall Rating
Rating Snapshot
The following is the distribution of all ratingsAll Reviews