| Brand Name: | Dayun Links |
| Model Number: | BM5R03 BM5R13 BM5R23 |
| MOQ: | 10units |
| Price: | 34.55-54.68USD/UNIT |
| Packaging Details: | 186*164*110 |
| Payment Terms: | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union,MoneyGram |
| Image Sensor | 1/4 inch CMOS |
|---|---|
| Resolution | 1280×720 (Camera and Display) |
| Field of View | 60° (Horizontal) |
| Night Vision | 940nm invisible LEDs, >5LUX (IR OFF)/<2LUX(IR ON) |
| IR Range | 5 meters |
| Wireless Range | 700-900 ft (210-270m) outdoors, 40-60m indoors |
| Power Supply | 5V 2A via USB Type-C |
| Battery Capacity | 5000mAh Li-polymer (23 hours in VOX mode) |
Overall Rating
Rating Snapshot
The following is the distribution of all ratingsAll Reviews