| Brand Name: | Dayun Links |
| Model Number: | WN01 |
| MOQ: | 5 units |
| Price: | 4.07-5.61USD/UNIT |
| Packaging Details: | 78x39x110mm |
| Payment Terms: | T/T,Western Union,MoneyGram,L/C,D/A,D/P |
| Attribute | Value |
|---|---|
| Product name | White Noise Sleep Machine |
| Frequency | 30 soothing sounds HZ |
| THD Total Harmonic Distortion | ≤1%(1W,1KHz) |
| CPU | HR1920A |
| Speaker | 40mm 4Ω 3W |
| Sounds | 20 (White noise*5, nature sound*9, light music*5, fetal sound*1) |
| Standby power consumption | <40 |
| Distance | 20m (max) |
| Charging Interface | Type-C |
| Power Supply | 5V 1A |
| Working current | 150mA(max) |
| Standby | Half a month (use 5hours per day), continuously play around 80hours |
| Built-in battery | 1000mAh |
| Device size | 58.355*76.772*30.3(mm) |
| Device weight | 75G |
| Working Temperature | 10º ~+55℃/F |
| Storage Temperature | -20º ~+60℃/F |
| Working Humidity | 15%~85% |
Overall Rating
Rating Snapshot
The following is the distribution of all ratingsAll Reviews