| Brand Name: | Dayun Links |
| Model Number: | WN02 |
| MOQ: | 12units |
| Price: | 4.07-5.61USD/UNIT |
| Packaging Details: | 103x104x80mm |
| Payment Terms: | T/T,Western Union,MoneyGram,L/C,D/A,D/P |
| Attribute | Value |
|---|---|
| Product Type | White Noise Machine |
| Weight | 85g |
| Frequency Response | 60-20KHZ |
| S/N | >75DB |
| Speaker Unit | 40mm 4Ω 5W |
| Sounds | 30 Sounds (5 white noise, 16 nature sounds, 9 baby lullabies) |
| Audio Format | WAV |
| Service Distance | 20m (max) |
| Interface | Type-C |
| Power Supply | 5V |
| Working Current | 150mA (max) |
| Light Source | LED RL-5050RGB |
| Color Temperature | 3000k |
| Operation Temperature | 10°C ~ +55°C |
| Storage Temperature | -20°C ~ +60°C |
| Operation Humidity | 15%~85% |
Overall Rating
Rating Snapshot
The following is the distribution of all ratingsAll Reviews