| Brand Name: | Dayun Links |
| Model Number: | BM5521 |
| MOQ: | 12units |
| Price: | 45.65-63.32USD/UNIT |
| Packaging Details: | 186x167x119mm |
| Payment Terms: | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union,MoneyGram |
| Display | 5.5inch 1080P HD screen |
|---|---|
| Camera Resolution | 1920×1080 at 25fps |
| Wireless Technology | 2.4GHz FHSS (700-900ft range) |
| Image Sensor | 1/3-inch CMOS (1080P) / 1/4-inch CMOS (720P) |
| Power | 5000mAh rechargeable battery |
| Dimensions | 186×164×110mm |
Overall Rating
Rating Snapshot
The following is the distribution of all ratingsAll Reviews