| Brand Name: | Dayun Links |
| Model Number: | BM5J06 BM5J16 BM5J26 |
| MOQ: | 8units |
| Price: | 34.55-43.03USD/UNIT |
| Packaging Details: | 186x166x119mm |
| Payment Terms: | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union,MoneyGram |
| Attribute | Value |
|---|---|
| Resolution | 1080P (1920×1080 at 25fps) |
| Chipset | SONIX RTOS low-power consumption full HD chipset |
| Image Sensor | 1080P 1/3-inch CMOS / 720P 1/4-inch CMOS |
| Communication | 2.4GHz FHSS wireless |
| Transmission Distance | 700-900 ft (210m-270m) |
| IR Night Vision | 940nm invisible IR lights (up to 5m) |
| Battery | 5000mAh rechargeable |
| Package Size | 186×164×110mm |
Overall Rating
Rating Snapshot
The following is the distribution of all ratingsAll Reviews