| Brand Name: | Dayun Links |
| Model Number: | BM5521 |
| MOQ: | 7units |
| Price: | 34.55-43.03USD/UNIT |
| Packaging Details: | 186x165x119mm |
| Payment Terms: | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union,MoneyGram |
| Attribute | Details |
|---|---|
| Display Resolution | 1920×1080 at 25fps (2MP CMOS sensor) |
| Wireless Technology | 2.4GHz FHSS (700-900ft/210-270m range) |
| Night Vision | 940nm invisible IR lights (5m range) |
| Pan/Tilt Range | Pan: 0-355° / Tilt: 0-90° |
| Alarm Features | Temperature, video loss, feeding reminder, low battery |
| Audio Features | 2-way talk, 5 built-in lullabies, VOX with 3 sensitivity levels |
| Power | 5000mAh rechargeable battery |
| Dimensions | 186×164×110mm (7.3×6.5×4.3 inches) |
Overall Rating
Rating Snapshot
The following is the distribution of all ratingsAll Reviews