| Brand Name: | Dayun Links |
| Model Number: | BM5521 |
| MOQ: | 5units |
| Price: | 45.65-63.32USD/UNIT |
| Packaging Details: | 186x164x115mm |
| Payment Terms: | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union,MoneyGram |
| Attribute | Specification |
|---|---|
| Resolution | 1080P (1920×1080 at 25fps) |
| Image Sensor | 1/3-inch CMOS (1080P) |
| Chipset | SONIX RTOS low-power consumption full HD |
| Transmission | 2.4GHz FHSS (700-900ft outdoor range) |
| IR Night Vision | 940nm invisible IR (5m range) |
| Pan/Tilt Range | Pan: 0-355° / Tilt: 0-90° |
| Battery | 5000mAh rechargeable |
Overall Rating
Rating Snapshot
The following is the distribution of all ratingsAll Reviews