| Brand Name: | Dayun Links |
| Model Number: | BM5521 |
| MOQ: | 11units |
| Price: | 45.65-63.32USD/UNIT |
| Packaging Details: | 186x164x111mm |
| Payment Terms: | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union,MoneyGram |
| Screen Size | 5.5 inch |
| Resolution | 1080P, 2K, 2MP, 3MP, 4K, 720P |
| Camera Resolution | 1920×1080 at 25fps |
| Image Sensor | 1080P 1/3-inch CMOS / 720P 1/4-inch CMOS |
| Chipset | SONIX RTOS low-power consumption full HD chipset |
| Communication | 2.4GHz FHSS (not WiFi) |
| IR Night Vision | 940nm invisible IR lights (up to 5m range) |
| Pan/Tilt Range | Pan: 0-355°, Tilt: 0-90° |
| Dimensions | 186×164×110mm |
Overall Rating
Rating Snapshot
The following is the distribution of all ratingsAll Reviews