| Brand Name: | Dayun Links |
| Model Number: | BM5R15 |
| MOQ: | 10Units |
| Price: | 34.55-54.68USD/UNIT |
| Packaging Details: | 186x164x120mm |
| Payment Terms: | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union,MoneyGram |
| Attribute | Specification |
|---|---|
| Screen Size | 5 inch display |
| Resolution | 1280×720P (720P HD) |
| Chipset | SONIX RTOS low-power consumption full HD |
| Communication | RF 2.4GHz FHSS technology (No WiFi needed) |
| Battery | 5000mAh rechargeable (23 hours in VOX mode) |
| Power Supply | DC 5V 2A |
| Range | 300m/1000ft outdoor, 40-60m indoor |
Overall Rating
Rating Snapshot
The following is the distribution of all ratingsAll Reviews