| Brand Name: | Dayun Links |
| Model Number: | BM5R07 BM5R17 BM5R27 |
| MOQ: | 8Units |
| Price: | 34.55-54.68USD/UNIT |
| Packaging Details: | 186x164x118mm |
| Payment Terms: | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union,MoneyGram |
| Attribute | Value |
|---|---|
| Screen Size | 5 inch |
| Video Resolution | 1280×720P (HD) |
| Chipset | SONIX RTOS low-power consumption full HD chipset |
| Wireless Transmission | 2.4GHz FHSS, 300m range |
| Power Supply | DC 5V 2A |
| Package Size | 186×164×110 mm |
| Weight | 0.85KG |
Overall Rating
Rating Snapshot
The following is the distribution of all ratingsAll Reviews