| Brand Name: | Dayun Links |
| Model Number: | BM5R06 BM5R16 BM5R26 |
| MOQ: | 9Units |
| Price: | 34.55-54.68USD/UNIT |
| Packaging Details: | 186x164x115mm |
| Payment Terms: | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union,MoneyGram |
| Attribute | Value |
|---|---|
| Special Features | PAN-TILT, NIGHT VISION, Two-way Audio, Sound Detection, motion detection, Feeding Reminder/Built-in Lullabies, Temperature alarm, 2X 4X Zoom, Split-screen Viewing |
| Communication Interface | RF 2.4GHz FHSS |
| Resolution | 720P, 1080P, 2k, 960P, 2MP, 3MP, 4K |
| Screen Size | 5 inch |
| Chipset | SONIX RTOS low-power consumption full HD chipset |
| Wireless Transmission | 2.4GHz FHSS, 300m |
| Power supply | DC 5V 2A |
Overall Rating
Rating Snapshot
The following is the distribution of all ratingsAll Reviews