| Brand Name: | Dayun Links |
| Model Number: | BM5R06 BM5R16 BM5R26 |
| MOQ: | 10Units |
| Price: | 34.55-54.68USD/UNIT |
| Packaging Details: | 186x164x111mm |
| Payment Terms: | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union,MoneyGram |
| Screen Size | 5 inch |
|---|---|
| Resolution | 1280×720P (720P HD) |
| Night Vision | 5m range with IR-CUT automatic switching |
| PTZ Control | 355° horizontal rotation / 90° vertical tilt |
| Communication | RF 2.4GHz FHSS (300m outdoor / 40-60m indoor range) |
| Power Supply | DC 5V 2A |
| Battery Capacity | 5000mAh (23 hours in VOX mode) |
| Dimensions | 186×164×110 mm |
| Weight | 0.85KG |
| Chipset | SONIX RTOS low-power consumption full HD chipset |
Parent unit available in screen R, screen G, or screen J variants.
Overall Rating
Rating Snapshot
The following is the distribution of all ratingsAll Reviews