| Brand Name: | Dayun Links |
| Model Number: | BM201 |
| MOQ: | 10units |
| Price: | 45.65-54.68USD/UNIT |
| Packaging Details: | 154x147x90mm |
| Payment Terms: | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union,MoneyGram |
| Display | 2.8-inch LCD screen (480P resolution) |
|---|---|
| Camera Resolution | 640×480P |
| Viewing Angle | 60° field of view |
| Night Vision | IR range up to 5m |
| Audio | Two-way voice intercom (Half Duplex), -35dBm sensitivity |
| Connectivity | RF2.4GHz FHSS (No WiFi required) |
| Power | 180mA max current, Type-C charging |
| Dimensions | 117.36×57.21×70mm |
| Weight | 172g |
| Operating Temperature | 10°C to +55°C |
Overall Rating
Rating Snapshot
The following is the distribution of all ratingsAll Reviews