| Brand Name: | Dayun Links |
| Model Number: | BM5R59 |
| MOQ: | 10units |
| Price: | 34.55-43.03USD/UNIT |
| Packaging Details: | 186x164x110mm |
| Payment Terms: | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union,MoneyGram |
![]()
| Display | Parent unit: 5.5/5 inch, 1280x720P Baby unit: 1920x1080P |
|---|---|
| Connectivity | WiFi 2.4Ghz, Bluetooth |
| Battery | 5000mAh rechargeable |
| Storage | Supports TF card up to 128GB |
| Camera | 360° pan-tilt with 2x/4x zoom |
Overall Rating
Rating Snapshot
The following is the distribution of all ratingsAll Reviews