| Brand Name: | Dayun Links |
| Model Number: | BM55B59 |
| MOQ: | 10 |
| Price: | 41.95-48.93USD/Unit |
| Packaging Details: | 186x164x110mm |
| Payment Terms: | T/T,Western Union,MoneyGram,L/C,D/A,D/P |
Smart Video Baby Monitor With Ai Human Sound Cry Temperature Humidity Detect Melody Tuya Wifi 2.4Ghz
Number:
BM55B59
| Camera Mode: | BM55B59 |
| Resolution: | 1080P |
| Night Vision: | Support |
| Audio: | Support |
| Connection: | 2.4GHz WI-FI; FHSS |
| Dimensions: | 186x164x110mm |
| Weight: | 800G |
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Overall Rating
Rating Snapshot
The following is the distribution of all ratingsAll Reviews