| Brand Name: | Dayun Links |
| Model Number: | BM55B59 |
| MOQ: | 10 |
| Price: | 41.95-48.93USD/Unit |
| Packaging Details: | 186x164x110mm |
| Payment Terms: | T/T,Western Union,MoneyGram,L/C,D/A,D/P |
| Model Number | BM55B59 |
|---|---|
| Camera Mode | BM55B59 |
| Resolution | 1080P |
| Night Vision | Support |
| Audio | Support |
| Connection | 2.4GHz WI-FI; FHSS |
| Dimensions | 186x164x110mm |
| Weight | 800G |
Overall Rating
Rating Snapshot
The following is the distribution of all ratingsAll Reviews