| Brand Name: | Dayun Links |
| Model Number: | BM5J07 BM5J17 BM5J27 |
| MOQ: | 10units |
| Price: | 34.55-43.03USD/UNIT |
| Packaging Details: | 186x164x110mm |
| Payment Terms: | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union,MoneyGram |
| Attribute | Specification |
|---|---|
| Screen Size | 5 inch |
| Resolution | 1280×720P (supports up to 4K) |
| Wireless Range | 300m outdoor / 40-60m indoor |
| Night Vision | 5m range with IR-CUT automatic switching |
| Battery | 5000mAh rechargeable (23 hours VOX mode) |
| Power Supply | DC 5V 2A (includes 2 USB-C cables & adapters) |
| PTZ Control | 355° horizontal / 90° vertical |
| Communication | RF 2.4GHz FHSS (no WiFi needed) |
| Package Size | 186×164×110mm |
| Weight | 0.9kg |
This professional baby monitoring system includes:
Overall Rating
Rating Snapshot
The following is the distribution of all ratingsAll Reviews