| Brand Name: | Dayun Links |
| Model Number: | BM5J05 BM5J15 BM5J25 |
| MOQ: | 10units |
| Price: | 34.55-43.03USD/UNIT |
| Packaging Details: | 186x164x110mm |
| Payment Terms: | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union,MoneyGram |
| Screen Size | 5.5 inch |
| Resolution | 1080P (1920×1080 @25fps) |
| Chipset | SONIX RTOS low-power consumption full HD chipset |
| Image Sensor | 1/3-inch CMOS (1080P), 1/4-inch CMOS (720P) |
| Transmission | 2.4GHz FHSS (700-900ft/210-270m range) |
| IR Night Vision | 940nm invisible IR lights (up to 5m) |
| Pan-Tilt Range | Pan: 0-355°, Tilt: 0-90° |
| Package Dimensions | 186×164×110mm |
| Weight | 0.9KG |
Overall Rating
Rating Snapshot
The following is the distribution of all ratingsAll Reviews